פרסום וקידום אתר ב פייסבוק

פרסום וקידום אתר ב פייסבוק

פרסום וקידום אתר בפייסבוק – עולם הפייסבוק הוא עולם שלם של ריגושים, הנאות, כלים שיווקיים, קשרים ופוטנציאל לעשיית עסקים ואינספור עדכונים שזורמים אלינו לאחר שהפכנו לאוהדים של דף או חברים בקבוצה או אישרנו חברות עם משתמשים אחרים.
להתקדם דרך הרשת החברתית הגדולה בעולם
עולם הפייסבוק הוא עולם שלם של ריגושים, הנאות, כלים שיווקיים, קשרים ופוטנציאל לעשיית עסקים ואינספור עדכונים שזורמים אלינו לאחר שהפכנו לאוהדים של דף או חברים בקבוצה או אישרנו חברות עם משתמשים אחרים.

פרסום וקידום אתר בפייסבוק  ברגע שתכנסו לפייסבוק תגלו מדי יום אפליקציות ואפשרויות חדשות, חלקן משעשעות והומוריסטיות וחלקן יסייעו לכם להתחבר למותגים, לשאוב אינפורמציה ולתחזק קשרים בהקלקת כפתור.

לפייסבוק יש כאמור שימושים רבים ובין היתר, הפייסבוק הוא גם כלי קידום אתר יעיל וידידותי למשתמש ומהווה דרך נוספת ופופולארית לקדם את האתר במנוע החיפוש של גוגל ולמשוך דרכו גולשים לאתר עצמו ולכן, כשאתם מחליטים על קידום אתרים בגוגל חשוב שתשקלו גם שירות קידום אתר בפייסבוק במקביל לקידום דרך כלים אחרים כמו בלוגים, תכנים ועוד.

כיצד משתמשים בפייסבוק פרסום וקידום אתר ב פייסבוק ככלי אפקטיבי לצורך קידום בגוגל? הנה כמה טיפים לקידום אתר דרך הפייסבוק. זה קל יחסית לביצוע ואין ספק שבסינרגיה עם כל יתר הכלים גם אפקטיבי, אך בהחלט דורש תחזוקה שוטפת והקפדה על מילות מפתח וקישורים תקינים.

פייסבוק – הדף שמקדם אתכם

ההמלצה הטובה ביותר היא לפתוח בפייסבוק דף עסקי או בכינוי הפופולארי דף אוהדים בפייסבוק (page). דף פייסבוק הוא דף שיוצא מתוך החשבון הפרטי שלכם או של המקדם או של חשבון אחר והינו דף שעומד בפני עצמו ונקרא על ידי גוגל כמו דף בבלוג או באתר אינטרנט וגוגל למעשה מצליח לאנדקס את הדף הזה (כל עוד הפכתם את הדף לדף פעיל).
במאמר הקמת דף אוהדים בפייסבוק תוכלו ללמוד כיצד להקים דף אוהדים/דף עסקי בפייסבוק.

פייסבוק – כותרת מקדמת

השם של הדף משחק תפקיד חשוב בקידום אתר דרך פייסבוק ולכן, עליכם להחליט מראש האם שם הדף יהיה שם המותג וכשיחפשו את המותג במנוע החיפוש של גוגל יגיעו בין יתר התוצאות לדף המותג בפייסבוק או ששם הדף יהיה מילת מפתח נפוצה ורלוונטית לקידום שלכם בשילוב שם המותג. כך למשל, אם אתם חנות חיות יתכן שתעדיפו לקרוא לדף בשם החנות ולהוסיף לטייטל את הביטוי חנות חיות וכדומה. בצורה זו, כותרת משותפת לשם המותג ולקטגוריה או לביטוי החיפוש הרלוונטי עבורו, תגדילו את הסיכוי להימצא הן על ידי שם המותג והן על ידי הביטוי המקדם הרלוונטי עבור העסק שלכם.

פייסבוק – לינקים על הקיר

הדרך האולטימטיבית לצורך קידום אתר דרך פייסבוק היא שיבוץ לינקים במילות מפתח רלוונטיות בפוסטים / עדכונים השונים על הקיר של הדף השיווקי. רשמו פוסט קצר ולאחר מכן מרקרו את הביטוי הרלוונטי – לחצו על קישור (האייקון מופיע מתחת לכל פוסט) ושבצו את הלינק המתאים (אל תשכחו לשבץ את הלינק בשלמותו כולל http://). בדרך זו מילת המפתח שמרקרתם תוביל את הגולש והן תסייע לגוגל להגיע לדף נבחר מתוך האתר שלכם או לעמוד הבית של האתר או כל דף אחר שברצונכם לקדם מתוך הפייסבוק. מומלץ כמובן לבחור וליצור לינק בפייסבוק בביטוי שהוא גם שם הדף באתר שלכם כדי ליצור הלימה בחיפוש וכך לקדם בצורה אפקטיבית יותר את הדף.

פייסבוק – שימוש מושכל בתיאורים

הגלריה בדף השיווקי של פייסבוק יכולה גם היא לסייע לכם במלאכת קידום אתרים באינטרנט דרך הפייסבוק. העלו תמונות שונות (כמובן כאלה שיש לכם עליהן זכויות יוצרים) ולאחר מכן כנסו לעריכת התמונות. כאן תוכלו לתת כותרת ותיאור לכל תמונה כשהכותרת תשמש על תקן ALT לתמונה והתיאור אף הוא חשוב בקידום אתר ולכן הרבו להשתמש במסגרת התיאור במילות מפתח רלוונטיות לקידום האתר.

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *